Ein Paar genießt sich Zeit am Weg der Entschleunigung.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

/ Náš tým

Náš tým

Rádi Vám pomůžeme dále!

My tu žijete, my se tu vyznáme! Zaměstnanci rekreačního regionu Šumava se neustále snaží hostům poskytnout co nejlepší servis a zpříjemnit tak co nejvíce jejich pobyt. Pokud budete mít otázky, nebo budete potřebovat informace k Vaší dovolené, obraťte se na nás v některé z naších informačních kanceláří.

My tu žijete, my se tu vyznáme! Zaměstnanci rekreačního regionu Šumava se neustále snaží hostům poskytnout co nejlepší servis a zpříjemnit tak co nejvíce jejich pobyt. Pokud budete mít otázky, nebo budete potřebovat informace k Vaší dovolené, obraťte se na nás v některé z naších informačních kanceláří.

Infocentra

Rohrbach-Berg

information bureau rohrbach-berg

Pokojová služba, informace o hostu, informace o prohlídkách města Během otevírací doby informační kanceláře lze také navštívit výstavu ...

více k tomu
Haslach an der Mühl

Tourist-Info Haslach

Informační kancelář se nachází v textilním centru Haslach!

více k tomu